AKK-energia - przekładniki, izolatory, uziemniki, wyposażenie rozdzielnic

 AKK-energia - przekładniki, izolatory, uziemniki, wyposażenie rozdzielnic - background 2

O firmie

Firma AKK-energia została utworzona w 2008 roku. Jej założyciele mają duże doświadczenie w dziedzinie elektrotechniki i energetyki nabyte podczas długoletniej pracy m.in. w firmach ABB i Elektromontaż.

Zakresem działania firmy jest kompleksowa realizacja potrzeb klienta w zakresie urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Poczynając od projektowania konstrukcyjnego, zestawów rozdzielnic średniego napięcia i ich podzespołów i zespołów, stacji elektroenergetycznych oraz wyposażenia uzupełniającego średniego i niskiego napięcia, poprzez wykonawstwo prototypowych urządzeń, proces ich badań, produkcję docelową i na procesie sprzedaży urządzeń kończąc.

Firma AKK-energia jest wyłącznym przedstawicielem firmy ALCE-Elektrik na terenie Polski. Oferuje wysokiej klasy wyroby firmy ALCE-Elektrik, które ze względu na bardzo dobrą jakość i konkurencyjną cenę szeroko stosowane są przez renomowane firmy zachodnie. Zajmuje się również kompletacją dostaw i sprzedażą różnorodnej aparatury elektroenergetycznej oraz jej komponentów i wyposażenia uzupełniającego, stosowanych przy produkcji rozdzielnic i zestawów stacji elektroenergetycznych.

AKK-energia specjalizuje się również w projektowaniu i realizacji nietypowych, unikalnych rozwiązań wykraczających poza standardowe propozycje obecne na rynku.